wtorek, 12 kwietnia 2016

Hej Wam :) Gdzieś mi mignęły komentarze z zapytaniami o to, czy wrócę, czy będę kontynuować opowiadanie czy nie. Tak więc, ostatnio udało mi się "naszkicować" kolejny rozdział, ale wymaga on poprawek. Pojawiły się też jakieś tam dalsze pomysły, chęci, wena... Nie chcę jednak niczego obiecywać, bo niestety nadciąga również sesja, a nie zapowiada się ten czas dla mnie zbyt ciekawie. Generalnie, chciałam tylko powiedzieć, że Ci, którzy czekają (o ile takie osoby są), mogą w komentarzu zostawić wiadomość, że chcą być poinformowani o nowym rozdziale i podać miejsce, gdzie mam takową informację zostawić, albo po prostu wchodźcie i sprawdzajcie. Chciałabym napisać, że postaram się wrzucić rozdział w ten weekend, ale tego nie napiszę :D

7 komentarzy:

 1. Czekam na kolejne rozdziały i życzę Ci powodzenia na nadchodzącej sesji. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem i czekam na rozdziały. ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam na rozdział, wróciłam tu, bo czekałam na rozdział z Fabregasem, mam nadzieję, że ten będzie kontynuowany <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Często tu wchodzę, aczkolwiek jak by była taka opcja daj mi po prostu znać, np. Na moim blogu, ale jeśli nie, to spokojnie, będę po prostu częściej sprawdzać :) ps. Uwielbiam twoje opowiadanie ! A i powodzenia na sesji !! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Często tu wchodzę, aczkolwiek jak by była taka opcja daj mi po prostu znać, np. Na moim blogu, ale jeśli nie, to spokojnie, będę po prostu częściej sprawdzać :) ps. Uwielbiam twoje opowiadanie ! A i powodzenia na sesji !! ;)

  OdpowiedzUsuń